Tipy na sázení: Zde je návod, jak být úspěšný ve sportovním sázení

Pokud v tomto segmentu začínáte, určitě musíte znát nějaké tipy na sázení. Proto jsme sestavili hlavní informace, které potřebujete, abyste porozuměli tomu, co jednotlivé pojmy znamenají, a abyste mohli co nejlépe odhadnout.

Mít dosažitelné cíle

Nejprve si uděláme jeden z nejdůležitějších tipů: mějte realistické cíle, kterých lze dosáhnout předvídatelným způsobem. Takhle?

Představte si, že začínáte svůj bankroll s 1000 $. Je to poměrně velká hodnota a umožňuje různé přístupy. Pokud si však hned od začátku stanovíte cíl vydělávat 10 000 $ každý týden, je pravděpodobné, že budete zklamáni a o peníze přijdete.

Je tedy důležité mít cíle do budoucna? Ano, ale je také důležité myslet na cíle, které nevyžadují mnoho štěstí a je důležité vybrat si spolehlivého bookmakera, jako je 22Bet.

Vše je tedy otázkou strategie a trpělivosti. Mimochodem, je důležité rozdělit požadované výsledky do několika fází.

Je například zajímavé stanovit si následující cíle:

 

– Průměrný týdenní a měsíční výdělek;

– Roční průměr celkem;

– Cíle na 6 měsíců, 2 měsíce nebo 15 dní.

Zkuste vsadit na smolařku

V některých zemích jsou psí dostihy docela známé díky sázení. Když tedy jeden ze soutěžících není považován za vítěze a má velký kurz, je nazýván „poraženým“.

 

Tento termín se také používá v jiných typech sázení, což je ekvivalentní výrazu „tmavý kůň“ nebo „zebra“. Jedním z našich tipů je tedy věnovat pozornost tomuto druhu intuice: sázení na smolného hráče.

Často se v zápase objeví šikovnější tým nebo delší vítězná série. Proto bude kurz na něj nižší, zatímco druhý tým bude smolař s vyššími kurzy.

Jistě, často nemá smysl sázet na nejslabší tým, ale ne vždy tomu tak je. Pak si můžete všimnout věcí jako:

 

– Je nejsilnější tým se svými startéry nebo rezervami?

– Který tým hraje „doma“?

– Kdo v minulých zápasech mezi těmito dvěma týmy nasbíral více vítězství?

 

Dále ve fotbale je stále remíza, což je také zajímavá proměnná. Mnoho hráčů na to nakonec zapomene, ale většinou jde o odhad s velkou šancí.

 

Proto stojí za to se soustředit na favorita a riskovat na smolařovi, pokud jsou rizika dobrá.

Nebojte se předmluv!

V zásadě lze předpoklady vytvářet dvěma způsoby. Buď s vkladem pro každého (jednotlivá sázka), nebo s několika sázkami současně (kombinovaná sázka). Tímto způsobem kombinované sázky kombinují více tipů do jednoho výběru.

Proto musí být všechny výsledky správné, aby hráč obdržel cenu, což nejen zvyšuje rizika, ale také šance.

Mimochodem, čím více tipů uděláte v jedné sázce, tím více se zvýší kurz, protože riziko bude také vysoké.

V této věci však musíme učinit dva návrhy. První, jak jste již viděli, je využití kombinovaných sázek.

Druhým je mít s nimi rovnováhu. Vzhledem k tomu, že se jedná o kategorii s mnohem vyššími riziky, není rozumné v každém případě sázet. Tímto způsobem je důležité mít znalosti za každou hypotézou, hlavně proto, aby se zabránilo tomu, že jediný výsledek vykolejí zbytek.

Konečně, některé sázkové kanceláře nabízejí speciální nabídky pro kombinované sázky, jako jsou ty, které můžete vidět níže:

 

– Bonus nebo extra zůstatek;

– Bezrizikové sázky nebo garantované sázky;

– Šance se zvýšily, zvýšily nebo znásobily.

 

Support Prague Morning.

We are proud to provide our readers from around the world with independent, and unbiased news for free.
Our dedicated team supports the local community, foreign residents and visitors through our website, social media and newsletter.

We appreciate that not everyone can afford to pay for our services but if you are able to, we ask you to support Prague Morning by making a contribution – no matter how small! .

Related Posts
Read More

Zajímavá fakta o Praze

Share via: Praha je překrásné, starobylé a navíc i hlavní město České republiky. Matička Praha je jednou z…
Read More

What Google Chrome Extensions Should You Use?

There are Google Chrome extensions that you should not live without, and we will provide you with our best recommendations. All of these are safe to use, so keep on reading to find out!
Share via
Copy link
Powered by Social Snap