Je Honor X8 dobrý smartphone?

Honor představil svůj nejlépe hodnocený smartphone honor x8. Díky ohromujícímu vzhledu a řadě inovativních funkcí zůstává mobilní telefon stále oblíbený u lidí, kteří hledají rovnováhu mezi cenovou dostupností a výkonem. Již více než rok svítí mobil Honor X8 v dlani uživatelů chytrých telefonů. Pokud vás zajímá, jak je to možné, zde je vše, co potřebujete vědět o honor x8.

Design:

Nejvýraznějším rysem specifikace Honor X8 je zcela bez okrajů. Tato funkce zvětšuje plochu displeje a také usnadňuje uchopení smartphonu. Levý okraj zařízení je složitá propletená textura a pravý okraj je vzorový efekt charakteristický pro mobilní telefon Honor. Kromě toho je mobilní telefon Honor X8 navržen pro šarm a ergonomii s optickým povlakem v nanoměřítku a jediným sklem pro dva vizuální efekty.

Zobrazit:

Další věcí, která přitahuje specifikace Honor X8, je jeho dobrý displej s rozlišením 1080p. Jeho funkce bez okrajů dává mobilu fantastický displej, velikost těla je 91 %, stejně jako 6,5palcový displej se může pochlubit poměrem stran 19,5:9. Díky dalším funkcím, jako je vylepšení videa a schopnost zobrazit 85 % barevného rozsahu NTSC, je optický modul Honor X8 příjemný pro oči. K dispozici je také režim Fort s ikonou funkce TUV Rheinland, který snižuje dopad na oči i při dlouhodobém používání smartphonu.

Procesor:

Další věc, kterou chcete vědět, je procesor, který pohání X8. Srdce tohoto smartphonu je vybaveno pokročilým osmijádrovým čipsetem Kirin 710 s frekvencí 2,2 GHz. Je to 12nm systém na čipu generace Cortex-A73 a může se pochlubit jednotkou pro zpracování obrazu Mali G61. Účinnost a výkon GPU jsou o 130 % lepší než u jednotek předchozí generace, což z něj dělá smartphone pro rychlé hraní. Konstrukce systému na čipu navíc snižuje spotřebu energie po dlouhou dobu.

Úložný proctor:

Díky bohatému vnitřnímu úložišti umožňuje Honor X8 snadno ukládat velké množství fotografií a videí, abyste měli přístup ke svým oblíbeným vzpomínkám i na cestách. Maximální ROM je 128 GB, ale to není vše. Externí úložiště lze rozšířit až o 400 GB pomocí microSD karty. Získáte podstatně více než 500 GB úložiště.

Fotoaparát:

Modul mobilního fotoaparátu Honor X8, navržený pro zachycení úžasných portrétů a krajin a dokonalých selfie, obsahuje 16MP přední fotoaparát a 20MP zadní fotoaparát. Dodává se s 2MP subobjektivem pro snímání hloubky. Algoritmus AI zlepšuje kvalitu snímků fotografovaných oběma objektivy. Se zadní kamerou dokáže AI rozpoznávání dvojité obrazovky identifikovat asi 22 různých obrázků a asi 500 scénářů v reálném čase.

Operační system:

Hlavním operačním systémem integrovaným do tohoto mobilu je Android 8.1 Oreo. Navíc byl jako vzhled přidán vlastní operační systém pro chytré telefony Honor, EMUI 8.2. Tento systém vylepšuje uživatelské rozhraní a umožňuje bezproblémový zážitek bez zpoždění.

Baterie:

Obava, že se baterie vybije, než se vrátí domů nabít, je definitivně vyřešena. Honor X8 výkonná 3750 mAh baterie vám umožní užívat si dlouhou výdrž bez vybití telefonu. Zařízení obsahuje inteligentní technologii pro úsporu energie, která zvyšuje životnost baterie přibližně o 30 %.

Pokud jste milovníkem cti a chcete si koupit nový smartphone, měli byste nyní zvážit čest x8. Po zakoupení můžete ohromit jeho funkcemi a vsadíme se, že na svůj nákup nebudete litovat.

Related Posts
Read More

Zajímavá fakta o Praze

Share via: Praha je překrásné, starobylé a navíc i hlavní město České republiky. Matička Praha je jednou z…
Read More

What Google Chrome Extensions Should You Use?

There are Google Chrome extensions that you should not live without, and we will provide you with our best recommendations. All of these are safe to use, so keep on reading to find out!
Share via
Copy link
Powered by Social Snap