Jaké jsou vlastnosti Honor 50 Lite?

Honor 50 lite je mobilní telefon střední třídy, který je oddělen od Honor, a přesto je velmi podobný posledně jmenované Nova 8i. Telefon má oficiální cenu těsně pod 300 eur (~338 dolarů) a je dodáván s 6 GB RAM a dostatečným vnitřním úložištěm pro 128 GB.

Pouzdro – stylové barvy pro Honor 50 Lite:

Honor 50 Lite je k dispozici v tmavě půlnoční černé a také v tmavě modré barvě. Díky velké hlavní části fotoaparátu na zadní straně se nebude rovná plocha kývat tam a zpět. Kovový kryt dodává smartphonu Honor vysokou kvalitu a atraktivní je i čisté provedení. Zadní část je vyrobena z plastu a přesto působí dobrým dojmem. Kromě toho je omezená snadnost snímání otisků prstů. Nechybí žádná detailní vlastnost skla displeje, které je dále chráněno fólií aplikovanou v továrně.

Konektivita – čest smartphonům se sloty microSD:

Honor 50 Lite nabízí vynikající funkci připojení. Porty USB 2.0 podporují OTG. Navíc je zde audio jack (3,5 mm) a připojená sluchátka fungují jako anténa pro FM přijímač. Existuje pouze jedna možnost rozšíření úložiště pomocí microSD karty.

Software – Android 11 s Magic UI 4.2:

Honor 50 Lite obsahuje Android 11 a vlastní Magic UI 4.2. V době testování byla bezpečnostní záplata z 1. října 2021 a již není aktuální. Honor zatím neprozradil frekvenci aktualizací, ani neprozradil, zda existují nějaké aktualizace na Android 12. Situace se však zdá být bezútěšná, protože se smartphone neobjevuje na cestovní mapě společnosti. Honor má předinstalovaných několik aplikací třetích stran, ale můžete je všechny odinstalovat. Protože však neexistuje žádné ověření DRM, lze odpovídajícím způsobem chráněný obsah konzumovat pouze v kvalitě obrazu SD.

Kvalita telefonování a hovoru:

Kvalita hovoru Honoru 50 Lite je při přiložení na ucho celkem dobrá, ale když se k tomu přidá okolní hluk, hlas uživatele se stává lehce stísněným a nosovým. Obecně je potlačení okolního hluku poměrně běžné. Dozvuk reproduktorů je trochu hlasitější, ale dosah mikrofonu je zajištěn. Smartphone má prostor pro dvě nano SIM karty a podporuje volání VoLTE a WLAN.

Komunikace a GNSS – perfektní poloha a stabilní Wi-Fi:

Tento smartphone by mohl používat Wi-Fi 5 a také podporuje sítě 2,4 a 5,0 GHz. Rychlost přenosu pomocí našeho testovacího routeru, Netgear Nighthawk AX12, je konzistentní pro obě strany, ale není nijak zvlášť vysoká. Smartphony Honor mohou přistupovat k mobilnímu internetu nejlépe přes LTE – 5G není podporováno.

Příslušenství a záruka – Součástí je výkonná nabíječka:

Na Honor 50 Lite se vztahuje 24měsíční neprodloužitelná záruka. Kromě smartphonu je dodáván také s 66wattovým modulárním napájecím adaptérem. Kromě toho výrobce poskytuje také USB kabely, průhledná silikonová ochranná pouzdra a SIM nástroje. Pro zabezpečení je aktivní snímač otisků prstů zabudovaný v tlačítku napájení. Uložené otisky prstů rozpoznáte s extrémní spolehlivostí a rychle je získáte.

Pokud jste milovníkem cti a chcete si koupit nový telefon, můžete si nyní koupit honor 50 lite. Yare si můžete koupit a můžete ohromit všemi funkcemi. Můžete nakupovat online v autorizovaných prodejnách honor online nebo můžete nakupovat v maloobchodních prodejnách osobně. Takže, na co čekáte, jděte a kupte si jeden.

Related Posts
Read More

Zajímavá fakta o Praze

Share via: Praha je překrásné, starobylé a navíc i hlavní město České republiky. Matička Praha je jednou z…
Read More

What Google Chrome Extensions Should You Use?

There are Google Chrome extensions that you should not live without, and we will provide you with our best recommendations. All of these are safe to use, so keep on reading to find out!
Share via
Copy link
Powered by Social Snap