Huawei Watch GT3 pro Titanium recenze

Huawei Watch GT 3 Pro má stejně dlouhou životnost baterie jako jeho předchůdci. Jeho Titanová verze má až 14 dní výdrže baterie. Jeho bezdrátové nabíjení je nyní o 30% rychlejší než Watch GT 2 Pro.

Bezdrátové nabíjení usnadňuje udržování úrovně baterie a sledování vašeho zdraví. Tyto hodinky jsou vynikající volbou, pokud jste na trhu pro nový fitness tracker.

Funkce

Huawei Watch GT 3 Pro jsou titanové chytré hodinky, které obsahují přední část safírového krystalu a Titan/keramické tělo. Jeho funkce EKG může poskytnout měření EKG s jedním olovem s analýzou v reálném čase, což mu umožňuje identifikovat fibrilaci komor a síní. Navíc vás může také upozornit na blížící se infarkt s připomenutím.

Hodinky GT3 pro Titanium jsou navrženy s větším displejem s vysokým rozlišením než standardní verze. Má také uzamykací mechanismus se zlatým popruhem a tlačítko keramické korunky. Titanový model se hodí do zápěstí až do šířky 140 mm, zatímco keramický model se hodí do širšího rozsahu od 130 mm do 210 mm. tyto titanové hodinky mají štíhlejší a lehčí tělo než jeho keramický protějšek.

Huawei GT3 Pro je vybaven nejnovějším systémem řízení zdraví TruSeen 5.0+. Dodává se také s vylepšenými senzory, které vám umožňují sledovat srdeční frekvenci a hladinu kyslíku v krvi po celý den. S elektrodou na boku můžete nyní zkontrolovat EKG a sledovat hladiny SpO2 kdykoli. Navíc nyní můžete sledovat spánek s novým rozhraním Healthy Living shamrock. Tyto hodinky jsou také kompatibilní s technologií Bluetooth a NFC.

Kromě sledování srdeční frekvence a srdeční aktivity sleduje Huawei Watch GT3 Pro Titanium také sportovní aktivity, včetně horolezectví a potápění. Sleduje také 100 běžných cvičení, jako je jízda na kole, běh, plavání a lyžování. Zařízení je vysoce přesné a pomůže vám vytěžit maximum z vašich fyzických aktivit. Tyto hodinky jsou k dispozici na oficiálních stránkách Huawei a od vybraných prodejců. Huawei Watch GT3 pro Titanium má velký displej, který vám umožní zobrazit více informací, i když je nepoužíváte. Obrazovka je také o 20 procent větší než Fit 1 a hodinky Huawei jsou vybaveny fitness trackerem a koučováním. Tyto chytré hodinky také nabízejí úložiště až pro 500 skladeb. Jeho optický snímač srdeční frekvence se nachází na zadní straně hodinek.

Specifikace

Huawei GT3 Pro je smartwatch s pouzdrem 43 mm, zlatými akcenty a vroubkovaným rámečkem. Je vybaven celokeramickým pouzdrem a designem náramku a vlastním systémem rízení zdraví "TruSeen" 5.0. Kromě 100 různých režimů tréninku má Huawei Watch GT3 pro odolnost proti vodě GPS, NFC a 5ATM. Podporuje také řadu fitness aplikací, včetně funkce sledování zdraví.

Otočná koruna vám pomůže navigovat v rozhraní. Titanové hodinky jsou také vybaveny senzorem EKG. Zadní kryt je vyroben z nanokrystalické keramiky. Lithium-iontová baterie může trvat až 14 dní při plném nabití.

Cena 

Huawei Watch GT 3 pro Titanium je smartwatch, který sleduje sport, včetně cyklistiky, plavání, lyžování a golfu. Jeho 100 konvenčních režimů cvičení vám umožní sledovat vše od vnitřního a venkovního běhu po plavání a horolezectví. Tyto chytré hodinky budou skvělým společníkem pro tělocvičnu nebo jen každodenní procházku. Díky titanovým a keramickým materiálům je odolný i stylový. Titanová i keramická verze mají odolnost proti vodě až 5ATM a jsou voděodolné do hloubky dvou metrů.

Huawei Watch GT 3 Pro obsahuje verzi 5.0 + systému správy zdraví TruSeen společnosti Huawei. Nové a vylepšené senzory umožňují přesnější monitorování zdraví. Zařízení nyní může provádět úplnou analýzu EKG pomocí elektrody na boku, stejně jako celodenní sledování
SpO2. Hodinky mají také nové, trojlístkové rozhraní s názvem Healthy Living. Podporuje také EKG, což je ideální pro fitness nadšence.

Huawei Watch GT 3 Pro má 1, 43palcový displej AMOLED a rozlišení 466 x 466. Dodává se také s černým ciferníkem, který odpovídá jeho černému pouzdru. Pouzdro je vyrobeno z keramiky a titanu, s robustními články a matným povrchem. Zadní část je vyrobena z keramiky a displej je vyroben ze safírového skla.

Huawei Watch GT 3 Pro je k dispozici v obou 43mm a 44mm. model 43mm je vybaven vroubkovaným rámečkem a zlatými akcenty. Má 1,32 palcový displej a je vyroben z celokeramické. Má také skvělý design náramku, který je vyroben z keramiky. Může také měřit srdeční rytmus a elektrickou aktivitu.

Kde koupit

Kde koupit Huawei Watch GT3 pro Titanium? Titanium edition si můžete objednat přímo z webu Huawei. Dalším rozdílem mezi titanovou a běžnou verzí je displej. Titanový model je vybaven větší obrazovkou s vysokým rozlišením se safírovým krystalem. Váží 55 gramů. Je k dispozici v černé i bílé barvě. Titanový model přichází s doživotní zárukou.

Related Posts
Read More

Zajímavá fakta o Praze

Share via: Praha je překrásné, starobylé a navíc i hlavní město České republiky. Matička Praha je jednou z…
Read More

What Google Chrome Extensions Should You Use?

There are Google Chrome extensions that you should not live without, and we will provide you with our best recommendations. All of these are safe to use, so keep on reading to find out!
Share via
Copy link
Powered by Social Snap