Honor Band 5 je vodotěsný fitness tracker

Honor honor band 5 vypadá jako jeho předchůdce, ale všechna vylepšení jsou pod kapotou. Honor band 5 je atraktivní alternativou k běžnému modelu a nabízí jedinečné funkce, které osloví mnoho lidí. Jeho hlavním prodejním bodem je druhý režim obuvi, který poskytuje vynikající výpočty vzdálenosti při chůzi po kurtu nebo při chůzi. Nyní podrobně probereme jeho vlastnosti.

Design:

Za prvé, pásek lze zvednout pouhým zvednutím zápěstí. Je vybaven dotykovým displejem AMOLED s úhlopříčkou 0,95 a hmotností pouhých 22,7 g. 2,5D zakřivené sklo působí elegantním dojmem, zatímco zesílené sklo a povrchová úprava proti otiskům prstů usnadňuje zamezení skvrn při opakovaném použití. Jas byl nastavitelný a nebyl problém číst na obrazovce ani na slunci. Na zadní straně obrazovky jsou nabíjecí kolíky a další senzory v chytrém pásku. Má 6osý senzor, infračervený senzor, gyroskop a optický senzor pro zobrazení tepové frekvence. Existují čtyři barevné varianty: růžová, černá, tmavě modrá a zelená.

Fitness sledování a sport:

Honor Band 5 podporuje až 10 různých cvičebních režimů. Toto číslo je poměrně slušné; myslíme si, že více než deset je nadbytečných. Mezi cvičební režimy patří venkovní a vnitřní běh, chůze, jízda na kole, crossový trénink, veslování, plavání a volný trénink. Honor Band 5 je také osobní trenér, který se nosí na zápěstí. Tato funkce je u Honor Band 4 nová.

Ovládání hudby a hlasitosti:

Nejlepší na tom je připojení vašeho Bluetooth headsetu k Honor Band 5. Tato funkce neexistuje ve všech levných trackerech v této cenové kategorii. Tato funkce vám umožňuje používat k ovládání hudby vycházející ze sluchátek místo chytrého telefonu kapelu. Nicméně, stejně jako jakékoli jiné prémiové chytré pásmo, můžete ovládat skladby a podcasty, kompatibilní aplikace, jako je YouTube a Spotify.

Monitor srdečního tepu:

Je vybaven monitorem srdečního tepu 24×7. Svou tepovou frekvenci můžete zkontrolovat otevřením aplikace Honor Health. Zaznamenává historická data a poskytuje analytické informace o naměřených hodnotách srdeční frekvence. Výkon srdeční frekvence se blíží Mi Band 4 a příležitostné cvičení může dosáhnout slušných výsledků. Stejně jako u mnoha sledovačů v této cenové kategorii mohou činnosti s vysokou intenzitou vést ke snížení výkonu.

Monitorování spánku:

Aby lidé mohli sledovat kvalitu spánku, musí před spaním nosit pásku. Když spíte s páskem, může to být pro některé uživatele nepříjemné. Budete chtít změřit, kolikrát jste se probudili a kolik času jste strávili hlubokým spánkem, REM spánkem a lehkým spánkem. Honor Band 5 také měří kvalitu dýchání. Tato funkce je umožněna technologií TruSleep společnosti Honor, která pomáhá fitness trackerům analyzovat srdeční frekvenci a dechové vzorce během spánku. Je voděodolná, takže si ji můžete vzít do bazénu nebo si ji přiložit na zápěstí, když se sprchujete.

Fotografování na dálku:

Připojte svůj Honor Band 5 k telefonu Honor a můžete jej použít jako dálkovou spoušť pro váš fotoaparát. V současné době tato funkce funguje na telefonech, které podporují EMUI (8.1 a novější). Emotion UI je uživatelské uživatelské rozhraní založené na Androidu vyvinuté a spravované společností Honor pro mobilní zařízení.

Pokud jste milovníkem honoru a chcete si koupit nový smartband, můžete si nyní koupit honor band 5. Můžete si ho koupit online nebo si ho můžete koupit osobně v maloobchodních prodejnách Honor.

Related Posts
Read More

Zajímavá fakta o Praze

Share via: Praha je překrásné, starobylé a navíc i hlavní město České republiky. Matička Praha je jednou z…
Read More

What Google Chrome Extensions Should You Use?

There are Google Chrome extensions that you should not live without, and we will provide you with our best recommendations. All of these are safe to use, so keep on reading to find out!
Share via
Copy link
Powered by Social Snap