Ruleta Online: Strategie a taktiky, které mohou zvýšit vaše šance

Ruleta je hra, která již po staletí vzbuzuje zájem hráčů po celém světě. Není tak divu, že ruleta patří mezi nejhranější hazardní hry i v rámci online prostředí.

I přesto, že zásadním faktorem ovlivňujícím výhru v případě rulety je pouhé štěstí či náhoda, existuje mnoho taktik a strategií, které mohou hráči pomoci zvýšit jeho šance na vítězství nebo alespoň lépe kontrolovat průběh hry. V tomto článku budou představeny některé známé a oblíbené ruletové strategie, kterými se můžete nechat inspirovat.

Jednotlivé strategie a taktiky, které v tomto článku budou blíže rozebrány patří sice mezi nejpoužívanější, ale i o jejich fungování se vedou nekonečné spory a každý hráč se tak musí sám rozhodnout, zda bude takovým způsobům hraní věřit či nikoliv.

Strategie nebo také systém Martingale je jednou z nejznámějších ruletových strategií. Samozřejmostí je také možnost jejího použití při hraní ruleta online. Tento poměrně jednoduchý systém spočívá ve zdvojnásobení sázky při každé prohře. Základní myšlenka této strategie pracuje s pravděpodobností, že nakonec alespoň jednou vyhrajete a získáte zpět všechny své ztráty, plus malý zisk navíc. I když se na první pohled může zdát lákavé tento systém používat, je důležité mít na paměti, že vyžaduje velký obnos, který musí mít hráč k dispozici v případě, že se mu delší dobu nepodaří vyhrát. Risk této strategie spočívá zejména ve skutečnosti, že neexistuje jakákoliv záruka garantující výhru.

Fibonacciho systém je ruletová strategie založená na Fibonacciho posloupnosti, což je řada čísel, ve které je každé číslo součtem předchozích dvou. V tomto systému hráči začínají sázením malé částky a poté při každé prohře zvyšují sázku o další číslo v posloupnosti. Pokud například začnete sázkou jedné jednotky a prohrajete, vaše další sázka bude 1 + 1 = 2 jednotky. Pokud opět prohrajete, vaše další sázka bude 3 jednotky (2 + 1). Myšlenka tohoto systému spočívá v tom, že nakonec vyhrajete a získáte zpět své ztráty.

Ruletová strategie Labouchere, známá také jako “systém škrtání a přidávání”, spočívá ve vytvoření seznamu čísel na základě požadované výhry. Například pokud chce hráč vydělat 100 korun, rozdělí tuto částku na 10, 20, 40, 20, 10. Následně sází součet prvního a posledního čísla na seznamu. Pokud vyhraje, tato čísla škrtne a přejde k další dvojici. Pokud prohraje, připíše částku své sázky na konec seznamu. Princip této strategie spočívá v tom, že v případě výhry škrtnete dvě položky na seznamu, ale při prohře přidáte pouze jednu. Škrtáte tedy rychleji, než přidáváte.

D’Alembertův systém představuje ruletovou strategie spočívající ve zvýšení sázky o jednu jednotku při každé prohře a snížení o jednu jednotku při každé výhře. Myšlenka tohoto systému spočívá v tom, že vám pomůže vrátit ztráty a případně dosáhnout zisku. Stejně, jako u předchozích systémů či strategií je důležité pamatovat na skutečnost, že hráč k použití tohoto systému potřebuje velký obnos peněz, a to zejména v případě, že se mu delší dobu nedaří vyhrát.

Poslední strategií, kterou přiblíží tento článek je systém, který nese název podle známého agenta britské tajné služby Jamese Bonda. Tato ruletová strategie zahrnuje sázku na kombinaci čísel ve snaze pokrýt co největší plochu rulety. Pro představu to mohu být čísla 1-18, 19-36 nebo lichá čísla. Tato strategie samozřejmě nezaručuje výhru, ale může hráči pomoci pokrýt více čísel a potenciálně zvýšit jeho šance na výhru.

 

Je důležité mít na paměti, že žádná ruletová strategie není stoprocentně spolehlivá, a nakonec záleží pouze na štěstí a náhodě. Ať už se Vám podaří vyhrát či nikoliv, nejdůležitější je hrát s rozumem a s penězi, o které si můžete dovolit přijít. Zásadní, stejně jako u jiných hazardních her, je pro online ruletu skutečnost, jestli si hráč hru užije a pomůže mu odreagovat mysl.

Related Posts
Read More

Zajímavá fakta o Praze

Share via: Praha je překrásné, starobylé a navíc i hlavní město České republiky. Matička Praha je jednou z…
Read More

What Google Chrome Extensions Should You Use?

There are Google Chrome extensions that you should not live without, and we will provide you with our best recommendations. All of these are safe to use, so keep on reading to find out!
Share via
Copy link
Powered by Social Snap