Průvodce pokerovou strategií: Zpět k základům

Poker není složitá hra. Naučit se základní pravidla a vědět, které ruce jsou lepší, lze zvládnout během několika minut. To je ta snadná část. Skutečné zvládnutí pokerové strategie a její přeměna v nástroj na vydělávání peněz však může trvat celý život.

Pro nové hráče, kteří právě začínají, je důležité vyvážit zábavu a vzrušení z hraní pokeru s masivními ztrátami, které se mohou rychle sečíst, pokud nevíte, co děláte. Jak se stát další velkou pokerovou hvězdou v CasinoChan? Zde je pět pokerových strategických tipů, které vám pomohou zůstat v kurzu.

Tip 1: Buďte agresivnější než obvykle…

Jediný způsob, jak vyhrát v pokeru, je hrát a jediný způsob, jak vyhrát hodně, je hrát. Poker je hora agreste, na hody a concentrace. Jakmile zvládnete základy hry, pochopíte také, kdy zvýšit agresivitu u stolu.

Mnoho začátečníků je většinou příliš opatrných. Kontrolují, kdy vsadit, a dorovnávají, kdy by měli zvýšit.

Se silnými počátečními kombinacemi, jako jsou nad páry nebo kombinace A-K nebo A-Q, byste měli být agresivnější, než si myslíte. Jsou to skvělé výchozí karty, takže ve hře s plným stolem se snažte donutit hráče se slabšími kartami, aby zahodili, nebo je donutit zaplatit více, aby zůstali.

Tip 2: …ale také musíte být trpěliví

Být agresivní neznamená házet peníze za špatné karty a jít all-in doufat ve velký river. Toto je spolehlivý způsob, jak rychle snížit velikost zásobníku.

Jednou z nejzákladnějších dovedností chytrého pokeru je sledovat mnohem více hand, než hrajete. Pro mnoho hráčů to zní jako velmi nudný způsob, jak strávit večer jen sezením u stolu, zatímco všichni ostatní hrají.

Pamatujte, že většina hand prohraje pouze na základě zákonů pravděpodobnosti. Pokud nemáte silnou kombinaci, je nejlepší zahodit a pak hned zahavit. Udělejte si čas pozorovat ostatní hráče u stolu a studovat, jak hrají. Když se nemusíte starat o vlastní ruce, můžete se více soustředit na ostatní.

Tip 3: Pozor Ujte jako orel

Staré pokerové přísloví říká: Hrajte s hráči, ne se svými kartami. To je skvělý způsob, jak říci, že poker je situační. Vaše ruka je obvykle dobrá nebo špatná pouze ve vztahu k tomu, co drží ostatní lidé. K-K je dobrá kombinace, ale pokud má jiný hráč A, jeho král prohraje 82 % času. Představte si opačnou situaci: vy máte A-10 a druhá osoba má J-J. Flop přišel 10-8-6. Najednou mají vaše dvě 10 20% šanci na výhru.

Jak víte, co mají ostatní? Sledujte ostatní hráče a zjistěte, jak hrají. Představte si výše uvedený flop 10-8-6 a maté A-A. co je hotovo Už jste někdy viděli někoho pasivně hrát silné karty (pomalá hra)? A můžete používat opatrněji. Viděli jste ho někdy udělat velký bluff, aby se pokusil vzít bank, když má u stolu “příšernou” kombinaci? Můžete dorovnat nebo dokonce zvýšit jeho sázku s vědomím, že 10-10 je velmi vzácná kombinace.

Tip 4: Hrajte poker po dlouhou dobu

Jako začátečník ztratíte nějaký čas. Nakonec půjdete all-in s párem es a prohrajete s párem devítek s jiným hráčem, který si na river vytáhne třetí devítku. Nenechte se tímto typem ztráty (označované jako „bad beat“) odradit. Šance nejsou vždy ve váš prospěch. Ale z dlouhodobého hlediska tato esa vyhrávají více, než ztrácejí na 9s. Naučit se vyhrávat v pokeru je dlouhodobý projekt, který vyžaduje tisíce hand, abyste mohli hrát ve skutečném herním prostředí. Jedině tak dobře pochopíte základy, stát se odborníkem zabere více času.

Tip 5: Rozvoj své do vrednosti

I když se z výher a proher hodně naučíte, poker není jen hra, kde dominujete stolu. Více se můžete dozvědět také čtením blogů a knih o pokerové strategii.

Online hraní je také skvělý způsob, jak zlepšit své dovednosti a znalosti. Ujistěte se, že vyberete správný stůl. Tabulky “virtuální měny” jsou pravděpodobně plné amatérů, kteří hru neberou vážně. Pak hledejte turnaje s nízkými sázkami s buy-iny 5,00 $ nebo méně. Zapište si vše, co vám pomůže vylepšit vaši strategii a neustále se zlepšovat.

Konečně

Každý hráč zažil u pokerového stolu špatné období. Pamatujte si, že mnoho profesionálů ztratí desítky tisíc dolarů během jediného sezení, když začnou ztrácet malé částky peněz. Ale dokázali se odrazit a stát se milionářskými vítězi na Pro Tour.

Každý musíme někde začít, takže se nenechte odradit, pokud vám věci hned nepůjdou. Myslete na rovinu, řiďte se pokerovými tipy na tomto blogu a pokračujte ve cvičení, abyste zlepšili své dovednosti. Nejdůležitější: bavte se! Vždyť je to jen hra.

 

Related Posts
Read More

Huawei Smartwatch GT3 pro recenze

Share via: Huawei GT 3 Pro je velmi zajímavý smartwatch pro ty, kteří hledají vynikající fitness tracker. Jedná…
Share via
Copy link
Powered by Social Snap