Který tým je favoritem Mistrovství Světa v Kataru?

Prestižní fotbalový šampionát opět otestuje fotbalové zručnosti kvalifikovaných zemí. Kdo je největším favoritem na zisk titulu Mistra Světa a odnese si domů cennou trofej? Podívejte se na největší favority Mistrovství Světa 2022 v Kataru!

Největší favorité MS 2022 podle sázkových kanceláří Sázení na Mistrovství Světa 2022 neodmyslitelně patří k tomuto turnaji a miliony sázkařů se již těší na spoustu příležitostí.

Pokud se ale bavíme o vítězi Mistrovství Světa v Kataru, pak můžeme sázkové kanceláře využít i z hlediska predikcí.

Jako bookmaker musíte určovat objektivní kurzy, tedy pravděpodobnosti určitého výsledku.

Pokud jako sázková kancelář chcete přežít, musí vaše kurzy co nejvíce odrážet skutečnou pravděpodobnost určité události. Z pohledu sázkových kanceláří máme na výběr několik žhavých aspirantů na titul, ale vyhrát samozřejmé mohou i země s nižším kurzem.

Jak se turnaj vyvíjí, tak se i tyto pravděpodobnosti, nebo-li kurzy, mění a pokud některý z favoritů např. přijde o klíčového hráče, obraz je najednou jiný.

Také samotné výkony favorita mohou napovědět, jestli byly prognózy oprávněné a jestli není vhodný čas přehodnotit daný kurz.

Roli hraje mnoho proměnných, ovšem zde je seznam těch největších favoritů na zisk Mistrovského titulu podle sázkových kanceláří:

  • Brazílie
  • Argentina
  • Francie
  • Anglie
  • Španělsko

Kdo vyhraje Světový pohár ve fotbale 2022?

Jak přistoupit k predikcím ohledně vítěze Mistrovství Světa v Kataru je několik. Kromě výše zmíněné možnosti je dobré se podívat i na další věci.

Jednou z nich je pohled z historického hlediska a úspěšnost jednotlivých krajin. Jako v každém sportu tak i ve fotbale platí, že některé země jsou jednoduše fotbalovými krajinami.

Jsou to zejména evropské a některé jihoamerické země, které fotbalem žijí a produkují skvělé hvězdy.

Další užitečnou informací při posuzování favorita Mistrovství Světa je soupiska daného celku.

Někteří hráči totiž mají tak obrovský vliv, že jejich příchod nebo absence mohou výrazně změnit sílu daného národního celku.

Pokud by Argentina postrádala Lionela Messiho, nebo Portugalsko postrádalo Cristiana Ronalda, pak by se šance výrazně změnily. Velkou roli také hraje aktuální forma hráčů na soupisce a případné výkony národního celku v posledních zápasech.

Vše je třeba důkladně prostudovat a i tak není nikde napsáno, že se pod tlakem něco nepokazí.

Nicméně, favorité jsou daný a celkem jasný a pokud se detailní prognózy naplní, pak bychom měli vidět titul Mistra Světa v rukách některé z níže uvedených zemí.

Brazílie

Jihoamerická země je nejúspěšnější krajinou, co se týká počtu titulů Mistra Světa. Do Kataru přicestuje Brazílie s opravdu skvělým mančaftem na čele s Neymarem.

Není proto divu, že Brazílie patří mezi největšího favorita na zisk mistrovského titulu.

Francie

Evropský obhájce mistrovského titulu i v Kataru patří mezi největší favority na vítězství. Francie má skvělou soupisku plnou hvězd a s lídrem Kylianem Mbappem bude hrozbou pro každý celek.

Povede se Francii obhájit titul? Mančaft na to má, ale v cestě jí bude stát spousta kvalitních soupeřů. Nic to ale nemění na faktu, že Francie je jedním z největších favoritů na zisk dalšího titulu Mistra Světa.

Argentina

Dvojnásobný držitel ocenění za výhru Mistrovství Světa přijede do Kataru na čele s Lionelem Messim a bude se snažit o výhru. Argentina má opravdu skvělý tým a Messi i navzdory svému věku pořád patří mezi nejlepší fotbalisty světa.

Povede argentinský lídr svou zemi až do finále a případně i k zisku titulu? Šance je opravdu vysoká a pokud Argentina jako celek předvede dobré výkony, je zde solidní šance na titul.

Cesta je ale dlouhá a my se budeme těšit na výkony nejen Argentiny, ale také všech ostatních aspirantů na výhru MS 2022 v Kataru!

Related Posts
Read More

Zajímavá fakta o Praze

Share via: Praha je překrásné, starobylé a navíc i hlavní město České republiky. Matička Praha je jednou z…
Read More

What Google Chrome Extensions Should You Use?

There are Google Chrome extensions that you should not live without, and we will provide you with our best recommendations. All of these are safe to use, so keep on reading to find out!
Share via
Copy link
Powered by Social Snap