Jak vybrat správný webhosting pro váš blog

Blogování není jen otázka psaní obsahu. Ale mnohem víc než to, blogger musí také vědět, jak hostit a udržovat svůj blog. Výběr dobrého poskytovatele webhostingu je nejjednodušší způsob, jak se vyhnout technickým problémům a pádům.

Budete muset najít spolehlivého poskytovatele hostingu, abyste zajistili úspěch svého blogu. Můžete jít na hostadvice a přečíst si recenze, které poskytují na jednotlivých hostingových společnostech.

V tomto článku vám dáme pár věcí, na které byste se měli zaměřit, abyste se mohli správně rozhodnout.

1. Kvalita a rychlost serveru

První věc, kterou musíte udělat, než se rozhodnete, kterého poskytovatele hostingu si vybrat, je zjistit kvalitu, rychlost a spolehlivost serverů. Jak jsme řekli, čtení recenzí vám pomůže tyto informace získat. To je velmi důležité, protože když návštěvníci vašeho blogu stoupají, obvykle se začnou objevovat problémy, jako je zpomalení a ztížení přístupu k blogu.

Nebo dokonce váš blog není vůbec přístupný kvůli častým problémům se serverem. Za tímto účelem se ujistěte, že vámi vybraná hostingová služba poskytuje záruku, že servery, které nabízejí, mají vysokou dobu provozuschopnosti a nízké prostoje.

2. Kapacita úložného prostoru

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je kapacita úložného prostoru hostingu, který si pronajmete. Nevybírejte poskytovatele webhostingu, který umožní, aby se úložný prostor vašeho blogu zaplnil během několika měsíců. Pokud k tomu dojde, budete muset získat další úložný prostor, pokud chcete, aby vaše stránky fungovaly. Naštěstí existuje mnoho poskytovatelů hostingu, kteří poskytují správné množství úložného prostoru na základě některých výpočtů, které provedou.

3. Cena

Po zvážení dvou výše uvedených bodů. Další věc, na kterou se musíte podívat, je cena. Vyberte si poskytovatele hostingu, který poskytuje atraktivní balíček podle vašich potřeb, ale také toho, který má přijatelnou cenu. Ujistěte se, že dostanete to, co zaplatíte. Neexistuje žádný důvod, proč byste měli platit za nadbytečné zdroje, které nevyužijete. Než se rozhodnete pro poskytovatele webhostingu, měli byste porovnat několik hostingů, které poskytují podobné balíčky, abyste mohli získat nejlepší cenu podle vašich požadavků.

4. Zákaznická podpora

Neméně důležitá než tři výše uvedené faktory je podpora poskytovaná poskytovatelem hostingových služeb. Pokud kdykoli budete potřebovat pomoc související s jakýmikoli technickými záležitostmi, budete chtít poskytovatele, který problém okamžitě vyřeší. V ideálním případě by měl být tým zákaznické podpory k dispozici 24 hodin týdně. Takže když budete potřebovat pomoc, můžete je kdykoli kontaktovat. Dobrý poskytovatel webhostingu nabídne pomoc kdykoli, obvykle 24/7/365, a rychlou dobu odezvy.

5. Další funkce

Čím více dalších funkcí vám vybraná hostingová společnost poskytne, tím lepší bude váš blog. Další poskytované funkce, jako je Add On Domain, Ochrana proti spamu, Softaculous a další, vám blogování usnadní a zpříjemní.

Budete velmi těžit, pokud budete mít k dispozici další funkce zahrnuté v hostingovém plánu, který získáte.

Závěr

Když přijde na blog, mnoho lidí si myslí, že je to jen psaní. No, není. Existuje mnoho rozhodnutí, která vedou k vytvoření a provozování úspěšného blogu. Musíte najít dobrého poskytovatele hostingu, který udrží váš blog online po celou dobu. Špatné hostingy mají řadu důsledků, například nízké hodnocení ve vyhledávačích.

Related Posts
Read More

Explore Australia now

Share via: Australia is the land of contrast and spectacular beauty. Explore the vibrant cities, sandy islands, ancient…
Read More

Netradiční sporty v ČR

Share via: Sportovní sektor se aktivně rozvíjí ve všech zemích světa. Vznikají nové týmy, mistrovství, ocenění, objevují se…
Share via
Copy link
Powered by Social Snap