Honor X7: Nejlepší cenově dostupný a fantastický smartphone ve městě.

Design:

Pokud jste se přesvědčili o nejnovějších chytrých telefonech HONOR řady X, jistě uznáte, že se liší především vzorem svých schopností zadního fotoaparátu, pokud jde o vzhled. honor x7 využívá dvojitý prstencový vzor, ​​který se podobá vzoru, který jste získali na HONOR 50. Také X9 a X7 mají klenuté okraje pro snadné uchopení, což se rovná rovnému povrchu X8.

Ten náš je k dostání v barvách Ocean Blue a Titanium silver-grey, poslední zmíněný s holografickým efektem s různými barvami, které vypadají, když se na to díváte, na rozdíl od úhlů.

Na velké horní straně telefonu neseme slot na SIM kartu a mikrofon, i když kolébku hlasitosti a vypínací tlačítko s vestavěnou čtečkou otisků prstů najdeme vpravo. V tomto ohledu je k dispozici nabíjecí port USB-C, 3,5 mm jack pro sluchátka, druhý mikrofon a mřížka reproduktorového systému umístěná v nejnižší části.

Zobrazit:

Honor x7 nabízí štíhlejší a výraznější displej než X8 s 6,74″ obrazovkou na desce LCD. Má poměr obrazovky k tělu 90,07 % a rozlišení 1600 x 720. Pro základní trik Počítejte s tím, že obnovovací frekvence bude upravena na nejzákladnějších 60 Hz. Jsem rád, že se HONOR rozhodl věnovat ji obnovovací frekvenci 90 Hz a dotykové vzorkovací frekvenci 180 Hz. Můžete se rozhodnout pro osvěžení obrazovky -rychlost, i když mezi 90 Hz pro plynulejší zobrazení a 60 Hz pro zachování baterie. Stejně jako další 2 zařízení nabízí režim útěchy očí, režim elektronické knihy a tmavý režim podle vašich požadavků. Displej je také TUV Rheinland Low Blue Light podporuje ochranu vašich očí.

I když se nejedná o OLED displej, barvy jsou všechny stejné, ostré a dostatečné, protože podporuje 16,7 milionu barev a tak můžete sledovat videa.

Kamery:

Modul čtyřnásobné zadní kamery umožňuje:

Primární fotoaparát 48MP F1.8

Plný fotoaparát 5MP F2.2

Velký fotoaparát 2MP F2,4

2MP F2,4 bokeh fotoaparát

Za rozumných okolností se primární fotoaparát při pořizování snímků trochu leskne. Barvy nejsou temperamentní a působí mírně deštěm. Při přibližování si na obrázcích všimnete zužujících se efektů.

Tmavý režim odvedl středně dobrou práci při přidávání úrovně jasu k obrázkům pořízeným ve tmě nebo při slabém osvětlení. Opět se přesvědčíte o efektu ostření a v tom místě je nedostatek detailů. Na obličeji, na tomto místě, může 8MP fotoaparát získat několik slušných kliknutí OOTD pro vaše běžná sociální média.

Výkon:

Honor x7 je vysoce výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 680 C.P.U. a grafikou Adreno 610, která se připojuje ke 4GB RAM a 128GB paměti. V tomto ohledu existuje sklon k příležitostným zpožděním, když se pokoušíme nastavit aplikace, protože nějakou dobu trvá, než se aplikace otevřou později, i když se to nestávalo často.

Ačkoli v tomto ohledu jsou na palubě pouze 4 GB paměti RAM, nabízí rozšíření o 2 GB RAM pomocí HONOR RAM Turbo, aby bylo multitasking plynulejší. Kromě toho je to cenově výhodná volba pro nenáročné uživatele, kteří vyžadují pouze trik pro běžná sociální média, snadné práce a dostupné hry.

Vzhledem k tomu, že s tímto telefonem nemůžete dělat náročnou práci, životnost baterie je poměrně prodloužená, protože baterie s kapacitou 5 000 mAh může vydržet jen asi 2 dny průměrného využití. Poskytuje vám tok online videí po dobu 10 hodin nebo nekonečně žvatlat po telefonu po dobu 49 hodin na samostatné nabití. S doprovodem 22,5W SuperCharge může být baterie plná z 37 % na 74 % za půl hodiny.

Vyplatí se kupovat?

Stejně jako jeho sourozenci se i HONOR X7 připojuje k mobilním službám Google, což se stává nezbytným předpokladem pro tento smartphone základní úrovně. Má estetický vzor, ​​obnovovací frekvenci 90 Hz na 6,74″ chlubivé obrazovce a velkou 5000mAh baterii. Objektivně si musíte vytvořit propady pro jeho fungování fotoaparátu a specifikace pro takový trik, jako je tento blíže nespecifikovaný.

Related Posts
Read More

Zajímavá fakta o Praze

Share via: Praha je překrásné, starobylé a navíc i hlavní město České republiky. Matička Praha je jednou z…
Read More

What Google Chrome Extensions Should You Use?

There are Google Chrome extensions that you should not live without, and we will provide you with our best recommendations. All of these are safe to use, so keep on reading to find out!
Share via
Copy link
Powered by Social Snap