Honor Band 6 je atraktivní a cenově dostupný fitness tracker v roce 2022

Honor band 6 je cenově dostupný fitness tracker Honor s velkými obrazovkami a základními funkcemi chytrých hodinek. Je vybaven senzory SpO2 a nástroji pro zvládání stresu a poskytuje více než jen minimální zkušenosti požadované pro lidi, kteří chtějí zlepšit své zdraví. Chybné kroky, chyby a opomenutí však brání fitness nadšencům s omezeným rozpočtem stát se silnými soupeři.

Co chcete vědět o Honor Band 6:

Honor prodal Honor v listopadu 2020, ale Honor Band 6 byl umístěn jako „přechodné“ zařízení a dokonce se stal závislým na aplikaci Honor Health jako u předchozích modelů. Skáče z dřívějších 0,95″ na zcela novou 1,47. Navíc je obrazovka zakřivená AMOLED, velmi jasná a v takto levných terminálech vynikne. Vyznačuje se optickým snímačem tepové frekvence, automatickou detekcí aktivity, spánku, sledováním kroků, Vodotěsnost 5ATM a základní funkce chytrých hodinek.GPS však ještě není vestavěná.

A co obrazovka?

Honor Band 6 je silný a poskytuje vynikající první dojem. Samotná krabice je velmi základní (prozrazuje cenovou dostupnost tohoto zařízení), ale obrazovka je její přebytek. Displej nyní zabírá 85 % přední strany modelu a vytváří tak velmi moderní krásu. Obrazovka je atraktivní a odezva na dotyk je vynikající. Jiné, i když tiché, jsou hodinky, které jsou zábavné pro oko. Gumový náramek je pohodlný a na boku je jedno tlačítko pro návrat na domovskou obrazovku a otevření nabídky.

Může to být fitness?

Honor Band 6 přidává nejnovější důležité způsoby jako fitness tracker. Za prvé, detekce aktivity je velmi dobrá. Původně jsme si mysleli, že to vůbec nefunguje. Po dalším zkoumání jsme však zjistili, že informace se zobrazují v části „Kroky“ aplikace a pouze jako procento chůze, běhu a lezení. To bude zaznamenáno jako aktivita.

Honor Band 6 lze vybrat z deseti různých cvičebních funkcí. Venkovní a vnitřní běh, chůze, jízda na kole, plavání v bazénu, eliptical, power (s nákresy veslařských trenažérů) a další.

Skladby Honor Band 6 dobře spí a spoléhají na algoritmus TrueSleep, který se nachází v jiných zařízeních Honor a Honor. Pásek účinně automaticky rozpozná spánek a výsledek se příliš neliší od Oura Ring 2. Zaznamenává také srdeční frekvenci, když spíte. Zaznamenává také monitorování kyslíku v krvi a tuto užitečnější funkci.

Časování baterie:

Schopnost užívat si tyto funkce po dlouhou dobu je také vlastností tohoto produktu. Díky působivé 14denní baterii může provádět více tréninků a 24hodinové monitorování srdečního tepu a plnit své sliby. Funkčnost chytrých hodinek je základní, ale její použití je velmi snadné. Musíte pouze vidět oznámení. Ale díky jeho velké obrazovce je to dobrá zkušenost.

Toto dražší zařízení je velmi podobné díky stejnému 1,47palcovému displeji, ale přichází s nepřetržitým monitorováním SpO2, monitorováním tlaku TruRelax 2.0 a 96 různými sportovními režimy. K dispozici jsou také závěrky fotoaparátu a přehrávání hudby.

Pokud jste milovníkem cti a chcete si koupit smartband, jste na správném místě. Nyní si můžete koupit hono band 6. Můžete si jej koupit online v čestných autorizovaných oficiálních obchodech nebo si můžete koupit osobně v jakémkoli autentickém maloobchodu. Takže, na co čekáte, běžte a vezměte si jeden.

Related Posts
Read More

Zajímavá fakta o Praze

Share via: Praha je překrásné, starobylé a navíc i hlavní město České republiky. Matička Praha je jednou z…
Read More

What Google Chrome Extensions Should You Use?

There are Google Chrome extensions that you should not live without, and we will provide you with our best recommendations. All of these are safe to use, so keep on reading to find out!
Share via
Copy link
Powered by Social Snap